انواع آجیل

حالت نمایش:
ارده
نمایش سریع

ارده

27,250تومان

ارده یا طحینه خوراکی‌ست که از دانه‌های کنجد تفت داده شده و کوبیده شده بدست می‌آید. از ارده در آشپزی لبنانی، ارمنی، یونانی، ایرانی، ترکی، عراقی، مغربی و بلغاری استفاده می‌شود. ارده به تنهایی به عنوان چاشنی یا به بخش اصلی حلوا ارده،حلواشکری، بابا غنوج و حمص استفاده می‌شود.منبع ویکی..

بادام کاغذی
نمایش سریع

بادام کاغذی

59,950تومان

صل بادام جزو مغزهای حقیقی به حساب نمی‌آید، بلکه از انواع شفت هاست که دارای یک پوسته بیرونی و یک پوشش درونی سخت است که دانه (مغز) در درون آن قرار می‌گیرد. ارتفاع درخت بادام ۴ تا ۱۰ متر است و قطر آن نیز می‌تواند به بیش از ۳۰ سانتیمتر برسد. منبع ویکی بدیا..

پسته مرغوب درجه 1
نمایش سریع

پسته مرغوب درجه 1

49,050تومان

پسته سرشار از مس، منیزیم و انواع ویتامین‌های گروه ب است که دستگاه ایمنی بدن را تقویت کرده و از بیماری‌های بسیار پیشگیری می‌کند. ویتامین B6 برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی ضروری است...

پسته کله قوچی
نمایش سریع

پسته کله قوچی

57,770تومان

پسته سرشار از مس، منیزیم و انواع ویتامین‌های گروه ب است که دستگاه ایمنی بدن را تقویت کرده و از بیماری‌های بسیار پیشگیری می‌کند. ویتامین B6 برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی ضروری استمنبع ویکی بدیا..

کنجد
نمایش سریع

کنجد

6,540تومان

کنجد قدیمی‌ترین چاشنی است که بشر می‌شناسد و جزء مغزهاست و معطر است. کنجد، مزه تردی به بسیاری از غذاهای آسیایی و خاورمیانه می‌دهد.خواص کنجد فقط به آشپزی محدود نمی‌شود بلکه این چاشنی مغذی، برای بدن نیز خوب است. دانه کنجد، دارای ترکیبی از ویتامین‌ها و مواد معدنی است و یکی از سالم‌ترین غذاهای دنیا به‌شمارمی‌آید.منبع: bazdeh.org..

گردو پوست کاغذی درجه 1
نمایش سریع

گردو پوست کاغذی درجه 1

49,050تومان

گردو یک میوه خوشمزه است که هم تازه آن و هم خشک آن مورد مصرف قرار می گیرد که تازه آن مقطعی است. و بیشتر خشک آن مصرف عمومی دارد. و در تمام ایام سال میتوان مصرف کرد. مزایای فراوانی برای سلامتی دارد. که یکی از مهمترین آنها وجود چربی امگا – ۳ در گردو است. گردو حاوی اسیدهای چرب امگا – ۳ است. ماهی شناخته شده ترین منبع این گروه از چربی های مفید است. اما گر..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)