میوه خشک

حالت نمایش:
آلو برقان زرد (بخارا) درجه 1
نمایش سریع

آلو برقان زرد (بخارا) درجه 1

27,250تومان

آلو بُخارا یکی از انواع خشکبار است. آلو بخارا از خشک کردن آلو یا گوجه سبز به دست می‌آید. برای تهیهٔ آن نخست آلو قطره‌طلا در آب کمی جوشانده می‌شود، سپس پس از خنک شدن پوست آن کنده شده و در آفتاب خشک می‌شود...

آلو برقان سیاه درجه 1
نمایش سریع

آلو برقان سیاه درجه 1

27,250تومان

آلو سرشار از مواد معدنی مانند فسفر، منگنز، منیزیم، مس و پتاسیم است. این ماده غذایی همچنین دارای روی و آهن و مقدار کمی کلسیم است.آلوها سرشار از ویتامین A, K و ویتامین C هستند. این میوه دارای مقادیر فراوانی از نیاسین، ریبوفلاوین و تیامین است.منبع ویکی بدیا..

انجیر خشک درجه 1
نمایش سریع

انجیر خشک درجه 1

59,950تومان

انجیر های تولید شده در استهبان به دلیل دیم بودن از جمله نمونه های اعلا و با کیفیت به شمار می روندانجیر سرشار از مواد معدنی مغذی شامل آهن، کلسیم و پتاسیم است. انجیر فیبر هایی از هر دو نوع حلال و غیر حلال دارد که میزان فیبر در انجیر از میوه ها یا سبزیجات دیگر بیشتر است.منبع ویکی بدیا..

انجیر خشک درجه 2
نمایش سریع

  انجیر خشک درجه 2

  32,700تومان

  انجیر های تولید شده در استهبان به دلیل دیم بودن از جمله نمونه های اعلا و با کیفیت به شمار می روندانجیر سرشار از مواد معدنی مغذی شامل آهن، کلسیم و پتاسیم است. انجیر فیبر هایی از هر دو نوع حلال و غیر حلال دارد که میزان فیبر در انجیر از میوه ها یا سبزیجات دیگر بیشتر است...

  توت خشک
  نمایش سریع

  توت خشک

  59,950تومان

  جالب است بدانید که توت خشک پرخاصیت و پرکالری است.دارای آنتی اکسیدان، فیبر، انواع ویتامین، تانن، املاح معدنی، پکتین و سقز می باشد. بدنیست بدانید که درخت توت از درختان بزرگ و مرتفعی است که ارتفاع آن به 20 متر و قطرش به یک متر می رسد. این درخت بومی چین است و در چین مرکزی و شرقی به صورت بومی وجود دارد. توت قرن ها پیش به اروپا برده شده است . این درخت در..

  قیصی تیزاب
  نمایش سریع

  قیصی تیزاب

  27,250تومان

  قِیسی نوعی از زردآلو  است که بسیار شیرین و مطبوع است و در بیشتر نقاط ایران یافت می شود. همچنین برگه زردآلوی خشک شده را نیز قیسی می‌نامند و به آن «برگه» نیز گفته می‌شود. قیسی یکی از سوغاتی های شاهرود می‌باشد.قیسی شهرستان شاهرود به کشورهای همسایه صادر می شودمنبع ویکی پدیا..

  قیصی غیر تیزاب درجه 1
  نمایش سریع

  قیصی غیر تیزاب درجه 1

  32,700تومان

  قِیسی نوعی از زردآلو است که بسیار شیرین و مطبوع است و در بیشتر نقاط ایران یافت می شود. همچنین برگه زردآلوی خشک شده را نیز قیسی می‌نامند و به آن «برگه» نیز گفته می‌شود. قیسی یکی از سوغاتی های شاهرود می‌باشد.قیسی شهرستان شاهرود به کشورهای همسایه صادر می شود.منبع ویکی پدیا..

  نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)