صابون طبیعی

صابون های سنتی و طبیعی (ارگانیک) از دنبه گوسفند و سود سوزآور تهیه شده و به دلیل این كه در تهیه این صابون از مواد صنعتی و افزودنی‌های شیمیایی استفاده نمی‌شود، صابونی ایده‌آل برای شستشوی بدن و موی سر است. این صابون ها به‌علت دارا بودن مقدار مناسب و میزان اسید كنترل شده، حساسیت های پوستی را از بین برده و پیاز موی سر را تقویت می‌كند.

منبع: fa.wikipedia.org


حالت نمایش:
صابون محلی مراغه
نمایش سریع

صابون محلی مراغه

18,530تومان

صابون محلی مراغه با بیش از۱۵۰ سال قدمت معروفترین صابون سنتی كشور بوده و سوغاتی اصلی و ارزشمند این شهرستان به اقصی نقاط كشور است. این صابون كه به صورت سنتی و نیمه صنعتی تولید می‌شود، به‌رغم رواج صابون های صنعتی همچنان به عنوان شوینده اصلی در خانه‌های مردم این شهرستان و سایر شهرهای كشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.صابون مراغه در سه رنگ سفید، زرد و سیاه..

صابون محلی بروجرد
نمایش سریع

صابون محلی بروجرد

17,440تومان

صابون محلی بروجرد یکی از سوغات  ارزشمند این شهرستان به اقصی نقاط كشور است. این صابون كه به صورت سنتی تولید می‌شود، به‌علت ارگانیک بودن همچنین فاقدهرگونه مواد حساسیت زا و یا گوگرد، حساسیت های پوستی را از بین برده و مناسب برای هر نوع پوست می باشد...

صابون محلی آشتیان
نمایش سریع

صابون محلی آشتیان

19,511تومان

صابون محلی آشتیان حاوی حداقل 5% روغن خالص حیوانی می باشد که از روغن کاملاً طبیعی و خوراکی تهیه می شود. همچنین حاوی ویتامین های A ,E, D  و تنها صابون غیر اسیدی و دارای  امگا 3 می باشد.ویتامین A و E موجود در صابون آشتیان خاصیت ضد لک دارد و امگا 3 باعث جلوگیری از چروک پوست می شود. به علت وجود چربی غیر اشباع، از جوش و آکنه جلوگیری می نماید ای..

صابون کتیرا
نمایش سریع

صابون کتیرا

17,985تومان

صابون محلی کتیرا اراک سوغاتی  ارزشمند این شهرستان به اقصی نقاط كشور است. این صابون كه به صورت سنتی  تولید می‌شود، به‌رغم رواج صابون های صنعتی همچنان به عنوان شوینده اصلی در خانه‌های مردم این شهرستان و سایر شهرهای كشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.در برخی موارد به تركیبات صابون، کتیرا  اضافه می‌شود كه در این صورت صابونی مناسب برای حالت د..

صابون سدر و حنا
نمایش سریع

صابون سدر و حنا

17,985تومان

صابون سدر و حنا اراک سوغاتی  ارزشمند این شهرستان به اقصی نقاط كشور است. این صابون كه به صورت سنتی  تولید می‌شود، به‌رغم رواج صابون های صنعتی همچنان به عنوان شوینده اصلی در خانه‌های مردم این شهرستان و سایر شهرهای كشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.در برخی موارد به تركیبات صابون،سدر و حنا اضافه می‌شود كه در این صورت صابونی مناسب برای رفع ..

صابون زیتون
نمایش سریع

صابون زیتون

17,985تومان

صابون محلی زیتون اراک سوغاتی  ارزشمند این شهرستان به اقصی نقاط كشور است. این صابون كه به صورت سنتی  تولید می‌شود، به‌رغم رواج صابون های صنعتی همچنان به عنوان شوینده اصلی در خانه‌های مردم این شهرستان و سایر شهرهای كشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.در برخی موارد به تركیبات صابون، روغن و عصاره زیتون اضافه می‌شود كه در این صورت صابونی مناس..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)